У метро повернулися до плану 50-річної давнини
Загрузка плеера...

Керівництво столичного метрополітену зараз нагадує примхливого малюка, який хоче все і одразу, але не знає, з чого почати.

Прес-служба підземки постійно повідомляє про зміни пріоритетів розвитку підприємства: спочатку від лінії на Троєщину відмовились, потім до неї все ж повернулись, потім вирішили, що продовження гілки на Виноградар важливіше, потім знову заговорили про Троєщину… Серед усього цього безладу раптово виринула з небуття ще одна ідея – будівництво другого виходу зі станції "Вокзальна".

За підрахунками метрополітену, щоденний пасажиропотік на цій станції перевищує нормальну пропускну здатність щонайменше на 50%. Через це виникають черги біля турнікетів та тисняви поряд з ескалаторами. Що цікаво, проблема виникла з самого відкриття станції. Ще тоді, понад 50 років тому, у підземці розуміли, що єдиним її вирішенням є спорудження додаткового виходу. Але впродовж півстоліття далі заяв справа так і не йшла.

І ось тепер заступник голови КМДА Микола Поворозник переконує, що будівництво розпочнеться вже наступного року. Поки не відомо, чи доведеться закривати станцію, чи обмеження на вхід буде достатньо.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram