Межигір'я повернули у державну власність
Загрузка плеера...

1 серпня Київський апеляційний господарський суд визнав недійсними договори про виведення із власності держави резиденції "Межигір'я", що розташована в Нових Петрівцях Київської області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

За його словами, наступний крок – судове рішення про притягнення до відповідальності Януковича та інших колишніх чиновників за проведення незаконних оборудок.

Нагадаємо, що ділянка на 136 га колись була частиною державного комплексу відпочинку "Пуща-Водиця". У 2007 році почався процес відчуження майна через цілий ланцюжок посередників. Усі активи на території резиденції були куплені комерційною компанією "Танталіт".

Відчуження урядової резиденції відбулось з перевищенням повноважень державної компанії, поза процедурою приватизації та попри законодавчо встановлену заборону на укладання такої угоди.

У вересні 2014 року Державною виконавчою службою Вишгородського райуправління юстиції спільно з працівниками прокуратури Київської області та представниками Кабміну повернули державі землі резиденції "Межигір’я".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram