Гужва заявив, що нові обвинувачення сфабриковано
Загрузка плеера...

Головний редактор інтернет-видання "Страна.UA" Ігор Гужва заявив про нові сфабриковані обвинувачення на його адресу. Спершу у ЗМІ поширилась новина про те, що під час обшуків у медійника СБУ знайшла флешку з секретною інформацією Міністерства оборони. Відповідну інформацію наведено у ухвалі Печерського райсуду.

Сам Ігор Гужва відкидає всі обвинувачення на свою адресу. Він впевнений, що нова гучна справа – це спроба знову натиснути на нього. За словами головреда, він не має жодного відношення до державної таємниці. Втім, чоловік не виключає, що флешку йому могли підкинути під час обшуків.

Крім того, Гужва заявив, що проти нього вирішили поширити ще одну сфабриковану новину про нібито отримання ним 270 млн грн на карту "ПриватБанку". Головний редактор стверджує, що він не отримував таких грошей, а заяви про "російський слід" у цій справі не відповідають дійсності.

Правоохоронці поки не коментували цю інформацію. Нагадаємо, 22 червня Ігоря Гужву затримали, обвинувативши у тому, що він вимагав гроші у одного з політиків за зняття компрометуючої публікації проти нього.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram