Київську ОДА обшукали через приміські автобуси
Загрузка плеера...

Силовики провели обшуки у Київській обласній державній адміністрації. Слідчі дії вели співробітники СБУ та столичної прокуратури. Правоохоронці пояснили, що посадовців обладміністрації підозрюють у корупції. Прес-служба прокуратури повідомляє, що чиновники управління інфраструктури у 2015 і 2016 році "просунули" своїх кандидатів у конкурсі на право обслуговування приміських автобусних маршрутів.

У результаті дозвільні документи на регулярні пасажирські перевезення отримали компанії, які були підконтрольні посадовим особам Київської ОДА. Ці фірми, як зазначають у прокуратурі, не відповідали кваліфікаційним вимогам.

Силовики обшукали кабінети чиновників з управління інфраструктури та їх домівки. Було вилучено документи, що стосуються роботи транспортних компаній.

Голова облдержадміністрації Олександр Горган заявив, що до новин про "обшуки, арешти і взяття під варту" треба звикнути, адже прокуратура і Київська ОДА разом намагаються викорінити старі корупційні схеми.

Відкрито кримінальне провадження за фактом одержання хабара у особливо великому розмірі. Досудове розслідування справи триває.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram