Від пішохідної Контрактової кияни не в захваті
Загрузка плеера...

Вже за перший день експерименту столичної влади з перетворенням Контрактової площі та частини вулиці Сагайдачного на пішохідну зону з’ясувалося, що позитивного відгуку ця ініціатива у киян не знаходить.

У КМДА стверджували, що закриття руху транспорту дозволить привабити на Поділ більше туристів. Втім, 1 серпня ажіотажу на площі не було. Люди за звичкою ходили тротуарами, незважаючи на відкриту проїжджу частину.

Кого перекриття Контрактової площі по-справжньому дратує – то це власників кафе та ресторанів. Вони не лише втратили частину клієнтів, які приїжджали на автомобілях, але й не можуть тепер провести доставку продуктів.

Додалося головного болю й тим, хто регулярно пересувається громадським чи приватним транспортом. Вулиці Братська та Покровська, якими доводиться об’їжджати Сагайдачного, мають значно меншу пропускну здатність. Тому заторів там не уникнути.

Незважаючи на усі ці претензії, у мерії рішення про облаштування пішохідної зони вважають правильним і сподіваються, що кияни з часом будуть ставитися до нього прихильніше.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram