Ремонтом у Раді зайнялись друзі Гройсмана
Загрузка плеера...

Поки народні депутати насолоджуються літніми канікулами, у будівлі українського парламенту планують ремонтні роботи. Найбільші зміни очікують на сесійну залу, де мають встановити абсолютно нову систему для голосування.

На кожному робочому місці обранців з’явиться сучасний пульт з сенсорним монітором. Обіцяють навіть давно очікуваний сканер відбитка пальця, за допомогою якого спікер Андрій Парубій хоче боротися з "кнопкодавством". Для встановлення системи доведеться замінити усі меблі, оскільки монтують її одразу в столи.

Конкурс на розробку проекту виграла компанія "Амріта", яка вже не вперше за останні кілька років співпрацює з Верховною Радою. І саме тут криється один цікавий факт. 7 мільйонів гривень з державної казни на один тільки план робіт без врахування вартості їх виконання отримала фірма, яку чутки пов’язують з прем’єром Володимиром Гройсманом. Мовляв, "Амріта" почала вигравати тендери саме тоді, коли політик став помітною фігурою. З того часу компанія обслуговує не лише парламент, але й Кабмін та НАБУ.

Зазначимо, що директор "Амріти" Євген Римек усі звинувачення у зв’язках з очільником уряду відкидає. Успіхи фірми він пов’язує виключно з професіоналізмом співробітників.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram