Міністр Данилюк поскаржиться на суддю
Загрузка плеера...

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що подаватиме скаргу на суддю, який доручив Державній фіскальній службі перевірити сплату ним податків. Про це чиновник написав на своїй сторінці у Facebook.

На його думку, Генпрокуратура перевищила повноваження, коли звернулася до суду з клопотанням призначити перевірку. При цьому міністр назвав подання прокурора незаконним.

Крім того, Данилюк стверджує, що фіскали не можуть здійснювати перевірок за період із 1998 по 2016 роки, оскільки це порушує норми Податкового кодексу щодо обмеження на строк проведення податкових перевірок.

Очільник Мінфіну заявив, що справа проти нього кимось активно проштовхується. Українську правоохоронну систему Данилюк вважає заангажованою. Як приклад він наводить те, що інші справи проти деяких корумпованих політиків відверто затягують.

Водночас користувачі соцмереж звертають увагу на те, що міністр не заперечує сам факт ухиляння від сплати податків, а тільки чіпляється до процесуальних і судових помилок.

Нагадаємо, що Генпрокуратура підозрює міністра фінансів Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків. Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання ГПУ і дозволив фіскалам провести податкову перевірку чиновника.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram