АМКУ звинуватив "Бориспіль" у потуранні МАУ
Загрузка плеера...

Антимонопольний комітет України розглядає справу щодо надання аеропортом "Бориспіль" сумнівних знижок компанії МАУ. Держслужбовці звинувачують керівництво головних повітряних воріт столиці у порушенні законодавства про захист економічної конкуренції.

У документах справи зазначено, що "Бориспіль", маючи ознаки домінуючого становища на ринку надання спеціалізованих послуг, невиправдано застосовував низькі коефіцієнти аеропортових зборів лише по відношенню до одного перевізника – "Міжнародних авіаліній України". Робилося це "не публічно, непрозоро, за відсутності будь-яких встановлених критеріїв".

Нагадаємо, що підозріло лояльне ставлення дирекції аеропорту "Бориспіль" до МАУ стало однією з причин конфлікту між компанією та державою в особі міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Чиновник звинувачує перевізника у саботажі виходу на вітчизняний ринок ірландського лоукостера Ryanair. Натомість "Міжнародні авіалінії" подали проти Міністерства позов з вимогою відшкодувати збитки у розмірі 20 мільйонів гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram