Європа зробила висновок з "прецеденту Самойлової"
Загрузка плеера...

Європейська мовна спілка прагне уникнути повторення ситуації, що склалася навколо вибору Росією представниці на "Євробаченні" у Києві. Організатори пісенного конкурсу внесли зміни до офіційних правил, що унеможливлять подібні провокації. Починаючи з наступного року, країни-учасниці не мають права включати до своїх делегацій осіб, яким заборонений в’їзд на територію держави-господаря заходу.

Нагадаємо, що російський "Перший канал" провів фінал відбору на "Євробачення" в останній день подачі заявок. Переможницею стала Юлія Самойлова, що страждає від складної хвороби опорно-рухового апарату і пересувається на інвалідному візку. Україна заборонила співачці перетин кордону, оскільки вона незаконно відвідувала окупований Крим. Незважаючи на готовність організаторів зробити для Росії виняток і дозволити замінити виконавця, країна-агресор цією можливістю не скористалася.

Інші зміни в правилах вже не стосуються "прецеденту Самойлової". Зокрема, до складу національних журі більше не можуть входити особи, пов’язані з учасниками "Євробачення", а в разі порушення часових термінів право прийняти конкурс можуть передати іншому мовнику.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram