Чоловік Королеви йде на пенсію
Загрузка плеера...

2 серпня чоловік Королеви Великої Британії Єлизавети II Філіп востаннє візьме участь в урочистому заході при дворі Її Величності. 96-річний герцог Единбурзький вирішив відійти від світських справ.

Про своє бажання менше часу проводити на публіці єдиний син грецького принца Андрія заявив ще у 2011 році. Втім, тільки зараз він остаточно "йде на пенсію". Прес-служба Букінгемського палацу повідомляє, що герцог час від часу все ж буде присутнім на офіційних церемоніях, але виключно у статусі особи, що супроводжує Королеву.

Прес-служба Букінгемського палацу повідомляє, що у середу Філіп прийме парад Королівських морських піхотинців. У роки Другої світової війни він служив морським офіцером і отримав звання старшого лейтенанта. 

Герцог Единбурзький є найстарішим чоловіком у британській королівській родині за всю історію. Шлюб Єлизавети II з представником династії Глюксбург-Баттенбергів триває вже майже 70 років. У Британії Філіп відомий своєю надзвичайною працьовитістю, а також жартами, які не завжди можна назвати політкоректними.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram