Турчинов просить збільшити зарплати військовим
Загрузка плеера...

Секретар РНБО Олександр Турчинов запропонував Кабінету Міністрів виділити більше грошей на зарплати військовослужбовцям із держбюджету.

Обґрунтовуючи свою пропозицію, Турчинов зазначив, що оклади військових не можуть бути меншими, ніж відповідні оклади держслужбовців, а грошове забезпечення людей у погонах має бути орієнтиром для зарплати на державній службі.

На думку секретаря РНБО, "структура грошового забезпечення українського військовослужбовця має відповідати стандартам НАТО, де не менше 70-80% – посадовий оклад і доплата за військове звання. У нас зараз цей показник становить 10-15%".

Варто зазначити, що така позиція Турчинова зараз виглядає як чистий піар, оскільки чиновник економічно не обґрунтував свої пропозиції. Крім того, українська економіка за найоптимістичнішими висловлюваннями представників влади зараз тільки демонструє ознаки відновлення, а про стабільне зростання ще рано говорити.

Як зазначають експерти, влада вже почала активну підготовку до можливих дострокових парламентських виборів, тому намагається зараз максимально здобути симпатії електорату. Формальним приводом розпуску чинної Верховної Ради може стати відсутність коаліції і нездатність її сформувати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram