Аптеки відмовляються продавати "доступні ліки"
Загрузка плеера...

З урядовою програмою "Доступні ліки", що передбачає дешеве або навіть безкоштовне придбання найнеобхідніших препаратів, виникли чималі проблеми. Аптеки відмовляються продавати медикаменти, оскільки побоюються, що держава не компенсує їм витрати. І ці припущення не є безпідставними.

"Доступними" ліки є лише відносно ціни. А от дістати дозвіл на отримання знижки – справа непроста. Для цього необхідний рецепт, затверджений одразу трьома печатками. Літнім людям вистоювати довжелезні черги в поліклініках важко, але робити нічого – питання, в прямому сенсі слова, життя та смерті.

Навіть пройшовши усі кола пекла, пенсіонери не гарантують собі купівлю необхідного препарату. Провізори все частіше принципово не продають ліки або роблять вигляд, що медикаменту не складі немає. Справа в тому, що за чотири місяці багато лікарень вже встигли витратити більше половини річного бюджету на реімбурсацію. Відтак власники аптек відчувають, що невдовзі медзаклади не зможуть виплачувати їм кошти на пільговиків. Тож бажання обслуговувати учасників урядової програми в них все менше й менше.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram