Пенс: "Трамп погодить санкції проти РФ"
Загрузка плеера...

Інформаційне агентство "Інтерфакс" повідомило про те, що президент Сполучених Штатів Дональд Трамп підписав законопроект щодо нових санкцій проти Російської Федерації. Втім, виявилося, що журналісти трохи випередили події.

Перебуваючи з офіційним візитом у столиці Грузії Тбілісі, віце-президент США Майк Пенс заявив, що хазяїн Білого дому погодить документ вже найближчим часом. При синхронному перекладі грузинською мовою сталася помилка, яку миттєво підхопили представники ЗМІ. Наразі на сайті "Інтерфаксу" розміщено виправлений текст новини та пояснення причин подання неправдивої інформації. Зазначимо, що на час написання сюжету на Інтернет-сторінці американського президента немає даних про підписання закону.

Втім, слова Майка Пенса недвозначно вказують на те, що очікуваного росіянами ветування санкцій не відбудеться. Віце-президент зазначає, що це стане знаком відданості США своїм зобов’язанням. Політик також закликав Росію відмовитися від дій, що спровокували обмеження з боку Штатів, та висловив надію на "кращі дні" у відносинах з країною-агресором.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram