Біткоїн ділиться на дві валюти
Загрузка плеера...

1 серпня найвідоміша криптовалюта світу – Bitcoin – розділяється на дві окремі валюти. Історична подія була спровокована пулом китайських майнерів – компаній, що отримують винагороду за підтримання платформ розділеного обчислення. Компютерників з Піднебесної не задовольнило те, що останнє оновлення збільшило розмір блоку з 1 до 2 мегабайт.

"Заколотники" перебувають у чисельній меншості, але їх обчислювальна потужність значно більша, аніж у маси іноземних майнерів. Тож китайці вирішили "не плисти в одному човні" з іншими компаніями. Нова криптовалюта матиме назву Bitcoin Cash, а максимальний розмір блоку для неї буде варіюватися залежно від потреб кожного конкретного користувача. Розробники навіть вихваляються, що система більш захищена від хакерських атак, аніж її старша "сестра".

Інвесторів, що мають статки у біткоїнах, просять не турбуватися. Кожен з них отримає еквівалентну суму у новій валюті, зберігши при цьому "старі" токени. Нагадаємо, що цього року Bitcoin встановив новий рекорд по відношенню до долара США: за одну одиницю віддавали більше 4 тисяч американських "зелених". Втім, через масове поширення майнінгу курс поступово знизився.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram