Київрада відмовилася повертати Ватутіна
Загрузка плеера...

Проспектові Романа Шухевича у Києві не повернуть назву на честь генерала Ватутіна. Комісія міськради з питань культури відхилила петицію щодо скасування скандального перейменування.

Своєю радістю з цього приводу поділився у соціальній мережі Facebook депутат Київради від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Юрій Сиротюк. Політик зазначив, що комісія вирішила підтримати його пропозицію щодо збереження нової назви. Він також висловив готовність звернутися до СБУ з клопотанням про перевірку "антидержавної діяльності" ініціаторів петиції та нібито фальсифікації результатів збору підписів.

Заява депутата є відверто голослівною. По-перше, право електронного звернення до органів державної та місцевої влади закріплено у законодавстві України. Людина не може бути покарана за створення петиції, тим більше, тієї, що пройшла модерацію. По-друге, факти "накручування" підписів може фіксувати лише секретаріат Київради, а там звернення щодо проспекту Шухевича визнали цілком легітимним.

"Свободівцям", перш ніж танцювати на кістках людини, що звільняла Київ від нацистських загарбників, варто для початку звільнитися від чисто радянської традиції підганяти усі рішення під знакові дати. Перейменування проспекту, що з’єднує Московський міст з Троєщиною, набуло чинності акурат 30 червня – в день народження Романа Шухевича.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram