Поляков: браслет заважатиме депутатській діяльності
Загрузка плеера...

Нардеп Максим Поляков заявив, що не одягає електронний браслет, оскільки носіння пристрою перешкоджає здійсненню повноважень у статусі народного депутата. Про це він повідомив в інтерв'ю одному з українських медіа.

Поляков посилається на 80 статтю Конституції України, у якій йдеться про депутатську недоторканність. За словами парламентаря, роз'яснення цієї статті він отримав від Конституційного суду.

Втім, Поляков не уточнив, чим саме йому заважає браслет. Натомість депутат додав, що не зобов'язаний одягати засіб стеження, оскільки не перебуває під домашнім арештом.

До того ж, за словами народного обранця, такий захід жодним чином не допоможе слідчим: пристрій не фіксує, з ким він зустрічається і про що говорить.

Поляков заявив, що вже спрямував до Апеляційного суду скаргу на дії детективів НАБУ, які, як каже нардеп, перешкоджають його депутатській діяльності.

Парламентар впевнений, що розслідування проти нього пов'язане з особистими інтересами голови антикорупційного бюро Артема Ситника. Поляков повідомив, що має "фантастичний", за його словами, компромат на очільника НАБУ і домагатиметься перехресного допиту.

У Національному антикорупційному бюро поки не прокоментували слова нардепа. У Генеральній прокуратурі також мовчать про "компромат на Ситника".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram