Головні події 31 липня - 1 серпня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 31-го липня до ранку 1 серпня 2017 року:

У Кабулі відбили атаку терористів

Атака біля посольства Іраку. У Кабулі терористи атакували посольство Іраку. Спочатку смертник підірвав автомобіль, після чого троє чоловіків відкрили вогонь по силах безпеки. При штурмі будівлі посольства вигоріло кілька кімнат. Усіх нападників вдалося ліквідувати. Відповідальність за теракт взяли на себе бойовики ІДІЛ.

Міністр Данилюк відкидає звинувачення

Міністр фінансів України Олександр Данилюк заперечив інформацію щодо несплати податків за період роботи на держслужбі 2010-2014 рр. Данилюк додав, що жодної підозри чи якихось офіційних документів від ГПУ не отримував, а про своє нібито ухилення від сплати податків дізнався з преси.

У Греції гасять десятки лісових пожеж

За останню добу у Греції зафіксовано близько 40 лісових пожеж. Національна служба Пожежної охорони повідомила, що більшість осередків під контролем. Сильний вітер і суха погода сприяють поширенню вогню, який уже дійшов і до східної частини Афін. У гасінні пожеж задіяли вертольоти.

У США закуплять 700 тисяч тонн вугілля

ПАТ "Центренерго" уклало з американською компанією XCOAL Energy & Resources контракт про постачання близько 700 тисяч тонн вугілля антрацитної групи. Товар потрапить в Україну до кінця 2017 року. У 2018-му обсяги поставок американського антрациту можуть становити до 2 млн тонн.

США ввели санкції проти президента Мадуро

Міністерство фінансів США ввело персональні санкції проти президента Венесуели Ніколаса Мадуро через проведення виборів Конституційної асамблеї. Під санкції потрапляють активи Мадуро, які розташовані на територіях під юрисдикцією США. Крім того, громадянам США заборонено укладати угоди з Мадуро.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram