ГПУ зацікавилася статками міністра Данилюка
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура України зацікавилася фінансовими справами очільника Мінфіну Олександра Данилюка і запідозрила його в ухиленні від сплати податків. Про це йдеться в ухвалі Печерського райсуду Києва від 18 липня.

Відповідно до документа, суд доручив співробітникам Державної фіскальної служби провести перевірку міністра на предмет дотримання вимог податкового та валютного законодавства за період з 1998 до 2016 років.

За даними слідчих, Данилюк, очолюючи в 2010-2014 роках координаційний центр з впровадження економічних реформ, придбав житловий будинок площею 290 кв. м вартістю 2 млн грн, а також автомобіль BMW Х5. Він також зробив внесок у розмірі 519 тис. грн на рахунок в "Укрсоцбанку". А от згідно з податковою інформацією про доходи, за 2010-2014 роки нинішній міністр отримав дохід лише на суму 556 тис. грн.

Нагадаємо, частина депутатів комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради вимагає від очільника уряду Володимира Гройсмана звільнити міністра фінансів Олександра Данилюка, який був призначений на посаду у квітні 2016 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram