НАЗК внесло припис кращому губернатору України
Загрузка плеера...

Як вже повідомляв наш телеканал, голова Харківської ОДА Юлія Світлична очолила рейтинг кращих губернаторів країни за версією Комітету виборців. На жаль, ефективність роботи чиновниці на посаді не гарантувала їй захисту від претензій з боку Національного агентства з питань запобігання корупції.

НАЗК внесло пані Світличній припис стосовно порушення деяких норм українського законодавства. Щоправда, стосується цей документ не самої губернаторки, а її підлеглого Євгена Шахненка. Заступника голови ОДА звинувачують у тому, що він вніс неправдиві свідчення до своєї декларації за 2015 рік.

Зокрема, Шахненко не згадав у податковому звіті про 17 тисяч гривень внесків до статутного фонду однієї з будівельних компаній. Також певні запитання викликає той факт, що при доході у розмірі 116 тисяч гривень чиновник придбав у 2015 році цінних паперів на суму майже в чотири рази більшу.

НАЗК вимагає від пані Світличної вжити заходів щодо усунення виявлених порушень і підкреслює, що припис є обов’язковим для виконання.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram