Посольство США занепокоїлось через Верховний Суд
Загрузка плеера...

Порядністю людей, які виграли конкурс до Верховного Суду України, занепокоїлись у посольстві США. 28 липня Вища кваліфікаційна комісія суддів опублікувала імена 120 переможців конкурсу, який розпочався ще у листопаді.

Одразу після цього у Центрі протидії корупції заявили, що 80% переможців – це ті, хто раніше вже працював у судовій системі. Крім того, 30 кандидатів отримали негативну рекомендацію від Громадської ради доброчесності. Ці люди не змогли пояснити джерела свого збагачення або ж були причетними до ухвалення політично вмотивованих рішень, що порушують права людини. Список переможців надіслали на затвердження до Вищої ради правосуддя.

Представництво Сполучених Штатів заявило, що у відомстві повинні окремо перевірити кожну кандидатуру. Тут визнали, що серед переможців – чимало сильних особистостей, проте на сторінці посольства у Twitter зазначено, що доброчесність багатьох кандидатів викликає серйозні сумніви.

У Вищій раді правосуддя поки не прокоментували ситуацію. Юристи вважають, що розгляд справ переможців конкурсу розпочнеться у вересні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram