Грузія чекає на екстрадицію Саакашвілі
Загрузка плеера...

Міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані заявила про намір її відомства домогтися від офіційного Києва екстрадиції колишнього президента республіки Михеїла Саакашвілі.

За словами чиновниці, цей процес можна розпочати одразу після повернення екс-губернатора Одещини до України. Наразі позбавлений громадянства одіозний політик, за інформацією ЗМІ, перебуває на території Сполучених Штатів.

Проти Саакашвілі на батьківщині порушено кілька кримінальних справ, зокрема, за звинуваченнями у перевищенні службових повноважень та розтраті бюджетних коштів. У 2014 та 2015 роках Україна відмовлялася видати лідера "Руху нових сил" грузинській владі, оскільки вбачала у провадженні ознаки політичного переслідування.

Втім, пані Цулукіані сподівається, що позиція української сторони змінилася, особливо враховуючи обставини позбавлення Саакашвілі громадянства. Міністр юстиції запевняє, що екстрадиція екс-очільника держави – це суто правовий та слідчо-прокурорський процес, і з політичної точки зору Саакашвілі у Грузії, цитуємо, "нікому не цікавий".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram