Японія і США просять натиснути на КНДР
Загрузка плеера...

Японія вимагає від Росії та Китаю посилення тиску на КНДР через продовження Пхеньяном ракетних запусків.

За словами прем'єра Країни вранішнього сонця Сіндзо Абе, міжнародне співтовариство має усвідомити сувору дійсність і вплинути на Північну Корею. Він також повідомив, що провів телефонні переговори з президентом США Дональдом Трампом щодо нового пуску КНДР міжконтинентальної балістичної ракети.

Лідери двох країн погодилися з тим, що Північна Корея є серйозною безпосередньою загрозою для США, Японії, Південній Кореї, а також інших держав.

Крім того, під час розмови Абе і Трампа обговорювалися заходи військового характеру, або "червона межа", яку може перейти КНДР.

Нагадаємо, раніше голова парламентського комітету з оборони Республіки Корея Кім Йон У заявив, що Пхеньяну вдалося вдало освоїти технологію подолання боєголовкою щільних шарів атмосфери, що є ключовим моментом для створення міжконтинентальної балістичної ракети. Політик зазначив, що дальність польоту північнокорейських ракет може сягати 10 тис. км, тож теоретично під удар може потрапити Вашингтон і Нью-Йорк.

У неділю, 30 липня, стало відомо, що два бомбардувальники Військово-повітряних сил США у супроводі південнокорейських та японських винищувачів пролетіли над Корейським півостровом у відповідь на недавні випробування ракет з боку КНДР.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram