Вибух будинку у Голосієво все ж міг статися умисно?
Загрузка плеера...

Постраждалі внаслідок вибуху у будинку у Голосієво можуть залишитися на вулиці. На думку Юриста Олександра Дядюка, мешканці будинку біля метро Голосіївська мають шанс отримати житло, оскільки кількість квартир там була невелика.

А от постраждалим від вибуху 26 червня у дев’ятиповерхівці переселення очікувати не варто. За словами юриста, згідно діючого законодавства власникам приватизованих квартир житло не компенсують, а з тимчасових осель родини із заробітками вище мінімальних будуть відселяти.

Олександр Дядюк, юрист:

"Був колись у Дніпровському районі на вулиці Червоноткацькій вибух у будинку. Людей виселили, розселили по маневровому фонду, а потім з ними судилися, щоб їх вижити з цього маневрового фонду. Я боюся і тут так буду".

При цьому експерти звертають увагу на те, що винні у аварії, які б мали компенсувати збитки, так і не були встановлені. Версія влади про нещасний випадок під час вибуху будинку біля метро Голосіївська не співпадає із офіційною заявою "Київгазу" по результатах перевірки.

Олександр Дядюк, юрист:

"Тут можна допустити, що "Київгаз" прикриває свою відповідальність. Але якщо ця точка зору і перевірка дійсно правильна, то напрошується ще одна версія, яка була озвучена пізніше, у яку не хочеться вірити і не приймає ні розум ні мораль – це те, що вибух по першому будинку був спричинений умисно у зв’язку з тим, що поруч відбувається велике будівництво. І ця ділянка була б дуже зручна для продовження будівництва".

Нагадаємо, вибух у будинку по Голосіївському проспекту пролунав 8 липня, загинуло двоє осіб, шестеро отримали поранення. 26 липня схожий вибух стався біля сусідньої станції метро Васильківська, загинула літня жінка.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram