Троян і хабар: велика маленька брехня
Загрузка плеера...

Справа заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна, яка у п’ятницю підірвала вітчизняний інформаційний простір, за вихідні обросла новими подробицями. Нагадаємо, що ЗМІ повідомили про затримання поліціянта на хабарі у розмірі 2 мільйони гривень, але сам Троян публічно заперечив будь-які слідчі дії на свою адресу.

Як виявилося, чиновник все ж збрехав. Фотографія, на якій він підписує певні документи у власному помешканні, не має жодного стосунку до дрібної крадіжки. Про це свідчить хоча б те, що в одному з людей, присутніх на знімку, журналісти впізнали слідчого з особливо важливих справ Миколу Макєєва.

Отже, як факт – обшук у Трояна все ж проводили. Це підтвердив і генеральний прокурор України Юрій Луценко. Очільник ГПУ заявив про затримання трьох громадян за підозрою у систематичному вимаганні коштів на суму 1,5 мільйони гривень. Один з них – це помічник заступника МВС Іваштенко.

Більш того, у квартирі Трояна були знайдені 60 тисяч гривень готівки. Втім, купюри за номерами не збіглися з тими, що були отримані зловмисниками в якості хабаря. Також є непідтверджена інформація, що чиновник намагався чинити опір слідчим зі зброю в руках, але заспокоївся після телефонного дзвінка з невідомого номера.

Політологи припускають, що випад в бік Вадима Трояна – це спроба Президента України позбутися опонента в особі Арсена Авакова через дискредитацію його найближчого оточення. Сам міністр внутрішніх справ намагається захистити соратника всіма правдами та неправдами. Залишається лише два питання: чи були насправді з боку поліціянта корупційні дії та, у випадку ствердної відповіді, чи зможуть правоохоронці притягнути його до відповідальності, незважаючи на тиск владних структур.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram