У омбудсмена розповіли, через кого страждає бізнес
Загрузка плеера...

У Раді бізнес-омбудсмена розповіли, на кого скаржаться українські підприємці. В інтерв'ю одному з видань заступник бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак поділився інформацією, яку було зібрано за другий квартал цього року. Серед тих, хто ускладнює життя підприємцям в Україні, опинились три міністерства та силові структури.

Так, Міністерство екології завдає перешкод тим з бізнесменів, хто здійснює розробку корисних копалин, а Міністерство економіки зловживає санкційними обмеженнями, які накладає на компанії. Інша ситуація з Міністерством охорони здоров'я. Тут часто ігнорують терміни надання відповідей на звернення громадян, при цьому люди нерідко отримують беззмістовну "відписку" замість адекватного пояснення.

Крім того, чималих неприємностей український бізнес зазнає від силових структур. Скаржаться в першу чергу на дії поліції, прокуратури та СБУ. Часто це пов'язано з надмірно довгими розслідуваннями або ж з безпідставним відкриттям проваджень. Ярослав Грегірчак пояснив, що часто проблеми підприємців пов'язані з невизначеністю статусу податкової міліції. Наслідком цього стають надмірно часті обшуки.

І, безумовно, підприємці постійно нарікають на роботу Державної фіскальної служби та митниці. Щоправда, в останні три місяці кількість скарг на ці органи дещо зменшилась.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram