Головні події 30-31 липня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 30-го до ранку 31 липня 2017 року:

Конституційну асамблею не визнають сусіди

У Венесуелі пройшли вибори в Конституційну асамблею, ініційовані президентом Ніколасом Мадуро. Орган покликаний внести зміни до Конституції. Опозиція закликала бойкотувати вибори, біля 70% місцевих жителів виступали проти реформи. Низка країн оголосила, що не визнають результати голосування.

Уряд вирішив зв'язувати порти дорогами

Володимир Гройсман заявив про початок будівництва дороги Львів-Тернопіль-Вінниця-Одеса-Миколаїв. Перші 800 млн грн закладено у змінах до бюджету. Траса стане частиною транспортного коридору між польськими портами Балтії та українськими на Чорному морі. Уряд планує капремонт і реконструкцію дороги.

Китай демонструє військову міць

У Китаї пройшов масштабний парад, присвячений 90-річчю утворення Народно-визвольної армії. У ньому взяли участь понад 12 тисяч військових. Парад пройшов на полігоні в районі Внутрішня Монголія. Були показані 129 літаків, 571 одиниця наземної техніки. Понад 40% озброєнь представлено вперше.

І знову серед хабарників митники

У Вінницькій області викрили й затримали митника під час отримання 20 тис. грн хабара за безперешкодне переміщення без митного оформлення товарів. Головному державному інспектору вручено повідомлення про підозру. Готуються клопотання про обрання запобіжного заходу і відсторонення від посади.

Віце-президент США прибув до Європи

Віце-президент США Майк Пенс прибув із візитом до Естонії, де відбулася зустріч із прем'єр-міністром Естонії Юри Ратасом. Заплановані також зустрічі з керівництвом Естонії, Латвії і Литви. Після цього Пенс полетить до Грузії. Також у планах візит до Чорногорії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram