Саакашвілі назвав опубліковану нардепом анкету "підробкою"
Загрузка плеера...

Екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі назвав скандальну анкету, на підставі якої його було позбавлено громадянства, підробкою. На своїй сторінці у соціальній мережі екс-президент Грузії заявив, що документ підписаний іншою особою.

Саакашвілі вимагає провести графологічну експертизу документу, який був опублікований народним депутатом від фракції "Блок Петра Порошенка", Володимиром Ар’євим.

У свою чергу, Ар’єв заявив, що цю анкету на отримання українського громадянства у 2015-му році подавали помічники екс-губернатора. І якщо підтвердиться, що на ній стоїть чужий підпис, можна буде ставити питання про те, що Саакашвілі отримав паспорт на підставі фальшивої документації, що передбачає іншу відповідальність, ніж недостовірні дані у анкеті.

Нагадаємо, 26 липня народний депутат від фракції "РПЛ" Ігор Мосійчук заявив про те, що Міхеїла Саакашвілі указом Президента позбавили українського громадянства через те, що ніби він не вказав у анкеті дані про те, що перебуває під слідством у Грузії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram