Рабінович розповів про віллу Льовочкіна на Рив'єрі
Загрузка плеера...

Вадим Рабінович, народний депутат України та лідер партії "За життя", пояснив історію з нібито придбанням ним нерухомості на острові Сен-Мартен. Крім того, він розповів, хто з депутатів дійсно має закордонні статки. На своїй сторінці у Facebook він опублікував документи, що підтверджують наявність незадекларованої маєтності "опоблоківця" Льовочкіна.

Мова йде про розкішну віллу на Французькій Рив'єрі, яка коштує приблизно 40 млн євро. Вадим Рабінович уточнив, що маєтність оформлено через ряд підставних фірм, які зареєстровані у Данії та Люксембурзі. У документах зазначено, що директорами компаній є громадяни Кіпру. До цього шикарна вілла по черзі належала кільком європейським підприємствам зі спільним кінцевим власником.

Саме тут дочкою Льовочкіна було зроблено фото сімейного відпочинку, які вона виклала в інтернет. Наявність нерухомості підтверджують матеріали журналістського розслідування Сергія Лещенка. Лідер партії "За життя" навіть назвав адресу, за якою на узбережжі Середземного моря проживає Льовочкін – це вулиця Шарля де Голля у місті Сен-Жан-Кап-Ферра.

Після аналізу інформації з місцевого кадастру виявилось, що Льовочкін, який за часів Януковича очолював Адміністрацію Президента, володіє одразу п'ятьма земельними ділянками. Всі вони об'єднані однією поштовою адресою.

Вадим Рабінович повідомив, що кілька тижнів тому надіслав матеріали щодо незадекларованих закордонних статків Льовочкіна правоохоронним органам. Крім того, народний депутат надіслав запит з проханням розслідувати походження цього майна. Незабаром він отримав відповідь – щоправда, не від правоохоронців, а від журналістів.

ЗМІ поширили інформацію про те, що сам Рабінович відправився купувати земельну ділянку на острові Сен-Мартен у Карибському морі. Лідер партії "За життя" спростував цю інформацію, заявивши, що відео, яке нібито підтверджувало факт поїздки, було знято ще три роки тому, коли він приїхав на острів Сен-Барт. Тоді французькі ЗМІ готували фільм про його друга Омара Арфуша. Рабінович впевнений, що публікацію фейку організували структури Льовочкіна у відповідь на матеріали, які він надіслав правоохоронцям.

Аби остаточно довести свої слова, народний обранець попросив Службу безпеки України перевірити, чи має він нерухомість закордоном та чи виїжджав він взагалі в останні три роки на зазначений острів.

Крім того, Вадим Рабінович нагадав, що матеріали щодо статків колишнього голови АП спрямовані до Національного антикорупційного бюро та СБУ. Місяць тому антикорупційні органи підтвердили, що проводять розслідування незаконного збагачення "опоблоківця" Льовочкіна.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram