Луценко підтвердив обшуки у Трояна
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор Юрій Луценко пояснив ситуацію, що склалась навколо заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна. Генпрокурор підтвердив, що співробітники ГПУ та СБУ провели обшуки у помешканні чиновника. Щоправда, за словами генпрокурора, у хабарництві підозрюють не Трояна, а його помічницю і ще двох осіб.

У ГПУ повідомили про затримання керівника "Цивільного корпусу "Азов" Бржезинського, помічниці Трояна Іваштенко та ще одного громадянина. Цих трьох осіб підозрюють у тому, що вони регулярно вимагали гроші від одного з підприємців. Луценко стверджує, що підозрювані, які хотіли отримати більш ніж 1,5 млн грн, погрожували життю та здоров'ю бізнесмена. Правоохоронці задокументували факт передачі частини грошей, які могли розділити з іншими особами, причетними до оборудки.

Саме в зв'язку з цим і було проведено 13 обшуків, один з них – у заступника голови МВС. Луценко заявив, що у Трояна не знайшли грошей, пов'язаних з хабарем. Ті 60 тисяч гривень, які чиновник зберігав вдома, не збігались за номером з купюрами, які отримали підозрювані. У ГПУ повідомили, що слідчі ще встановлюють коло причетних до злочину. Процесуальний статус Трояна не визначено.

У ЗМІ вже з'явилось припущення, що насправді долю заступника міністра вирішують у вищих ешелонах влади, де хочуть перерозподілу впливу на силові структури. Сам Вадим Троян спростував звинувачення у корупції, проте інформацію щодо обшуків не коментував.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram