ГПУ: через Клименка Україна втратила 96 млрд
Загрузка плеера...

У Генпрокуратурі знову відзвітували про хід розслідування у так званій справі Клименка. Прокурори підрахували, що через діяльність злочинної групи, яку організував колишній міністр доходів та зборів, держава зазнала збитків у розмірі 96 млрд грн.

Посадовці податкової допомагали підприємцям реального сектору ухилятись від сплати податків. За це вони вимагали 10% від суми оборудки. Лише незначна частина цих грошей потрапляла до бюджету, решту ділили між собою правоохоронці та чиновники.

Прокуратура оголосила про підозру 46 особам, серед них і сам екс-міністр Олександр Клименко. Масштабну спецоперацію із затримання причетних до цієї справи провели 24 травня. Зараз дев'ять людей ще перебувають під вартою, 18 податківців вийшли під заставу. Частину підозрюваних розшукують.

Заарештоване майно чиновників разом з активами колишнього міністра оцінюють приблизно у 7 млрд грн. У ГПУ пояснили, що необхідно встановити всі приховані статки Олександра Клименка, адже лише тоді їх можна буде повернути до бюджету. Розслідування справи триває.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram