Журналісти поширили фейк про Трояна
Загрузка плеера...

Видання UNN з посиланням на власні джерела повідомило про те, що заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна було затримано на хабарі у розмірі 2 мільйони гривень. Жодних деталей журналісти не надали. Проте новину ілюстрували фотографією, на якій чиновник у присутності співробітників силових структур підписує якийсь документ. Повідомлення миттєво підхопили інші Інтернет-ЗМІ.

Департамент комунікації МВС відмовився коментувати інформацію, зазначивши, що наразі Вадим Троян перебуває у відпустці. Невдовзі після цього сам заступник міністра поспілкувався зі співробітниками одного з вітчизняних телеканалів.

Троян рішуче заперечив факт затримання і пожартував, що, якби це сталося, силовики традиційно перетворили б арешт на грандіозне кіно. Він також пояснив походження світлини, яку медіа використали в якості доказу правдивості новини. Виявляється, близько двох тижнів тому до будинку поліціянта вдерся грабіжник. На фото Троян пише заяву до правоохоронних служб по факту крадіжки особистого майна.

Зазначимо, що на час написання сюжету видання UNN досі не надало спростування свого повідомлення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram