У Києві будують зайве житло
Загрузка плеера...

Столичний ринок нерухомості переживає далеко не найкращі часи. Місто перетворилося на суцільний будівельний майданчик, але пропозиція катастрофічно перевищує попит. Внаслідок цього киянам загрожують різноманітні афери.

У першій половині 2017 року кількість угод щодо нового житла скоротилася майже на 50% порівняно з аналогічним періодом 2016-ого. Одна з основних причин, за словами експертів, - це стабілізація курсу гривні. Власники заощаджень у іноземних валютах очікують на девальвацію і поки не бажають витрачатися.

Забудовників ця інформація не зупиняє. До кінця року у Києві заплановано зведення 3 мільйонів квадратних метрів житла. Вже зараз Державна служба статистики повідомляє про зростання будівництва на 16,5%.

Дисбаланс на первинному ринку призводить до активізації шахрайства. Покупці стають жертвами схеми, згідно з якою компанія починає спорудження нового будинку, продає у ньому квартири за привабливими цінами, але кошти спрямовує на завершення свого попереднього проекту. У результаті інвестори залишаються і без коштів, і без житла. Тож експерти закликають ретельно перевіряти репутацію забудовника, перш ніж довіряти йому гроші.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram