Війна Омеляна та "МАУ" триває
Загрузка плеера...

Конфлікт між Міністерством інфраструктури в особі його очільника Володимир Омеляна та "Міжнародними авіалініями України" набирає обертів.

Компанія-перевізник подала до суду позов проти держави з вимогою відшкодувати їй 20 мільйонів гривень збитків, завданих спробою виходу на вітчизняний ринок лоукостера Ryanair. У відповідь пан Омелян заявив про наявність у "МАУ" боргу перед бюджетом у розмірі – ні багато ні мало – 400 мільйонів у національній валюті.

Президент авіакомпанії Юрій Мірошников на прес-конференції у Києві спростував цю інформацію та висловив подив, звідки міністр міг нарахувати таку суму. Втім, у пана Мірошникова все ж є версія. Мова, вірогідно, йде про збір до спецфонду. "МАУ" вважає, що це стягнення незаконне і не виплачує його впродовж досить тривалого часу. Свою позицію керівництво компанії підкріплює висновками незалежних юридичних експертиз.

Аргументи перевізника міністра не переконали. Омелян все ж рекомендує "МАУ" зосередитися на погашенні боргу, а не плести інтриги щодо недопущення лоукостів в Україну.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram