Засновник Amazon обійшов Білла Гейтса
Загрузка плеера...

"Батько" корпорації Microsoft Білл Гейтс більше не є найбагатшою людиною планети. Згідно з повідомленням Forbes, на перший щабель рейтингу світових товстосумів стрімко увірвався засновник компанії Amazon Джефф Безос. Завдяки здорожчанню акцій інтернет-гіганта його статки сягнули позначки у 90,7 мільярда доларів.

Цікаво, що 53-річний бізнесмен володіє лише 17% активів свого дітища. Втім, враховуючи, що загальна вартість сервісу перевищує півтрильйона в американській валюті, цього більш ніж достатньо для отримання надприбутків. Лише за перші три місяці року продажі на Amazon зросли на чверть, а у другому кварталі компанія очікує на ще ліпші показники.

Сам Безос наразі більше зосереджується на розробці космічних ракет Blue Origin та розвитку видання Washington Post, придбаного ним у 2013 році. Зазначимо, що серед американських багатіїв Джефф має репутацію не надто щедрої людини. Він значно менше займається меценацтвом та благодійністю, аніж, скажімо, Білл Гейтс чи Марк Цукерберг. Проте Безос входить до числа бізнесменів, які пообіцяли пожертвувати на добрі справи щонайменше половину своїх статків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram