Львів’яни борються за постачання трамваїв столиці
Загрузка плеера...

Українсько-німецьке підприємство "Електронтранс" не має наміру здаватися у справі постачання столиці низькопідлогових трамваїв. Львів’яни подали скаргу до Антимонопольного комітету, звинувачуючи польську фірму PESA у порушенні правил чесної конкуренції під час проведення "Київпастрансом" тендеру.

Нагадаємо, що перевізник за результатами торгів замовив 40 одиниць рухомого складу полякам, хоча загальна вартість їх трамваїв відрізнялась від пропозиції українців лише на 1 тисячу гривень. У масштабах закупівлі, на яку з бюджету Києва було витрачено понад 1,8 мільярда гривень, це мізерна перевага. Ряд політиків одразу ж звинуватили "Київпастранс" ледь не у державній зраді через небажання підтримувати вітчизняного виробника та створювати робочі місця для робітників Львова.

4 серпня Антимонопольний комітет визначить, чи містила цінова пропозиція PESA ознаки невідповідності умовам тендеру. Що ж стосується порушення правил оформлення документації, АМКУ відмовив "Електрону" у розгляді скарги через завершення нормативного строку її подання.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram