У ФДМ чекають на прибутки від продажу облененрго
Загрузка плеера...

У Фонді держмайна розповіли про плани щодо приватизації потужних державних об'єктів. Тут заявили, що сподіваються на чималий прибуток від продажу акцій п'яти обленерго та трьох енергогенеруючих компаній. Аукціон запланований на середину серпня. У ФДМ запевнили, що до у них уже звернулись кілька інвесторів.

Заступник голови Фонду держмайна Юрій Нікітін заявив, що обленерго більше не вважають стратегічними об'єктами. Крім того, їх стартова вартість – 4,1 млрд грн – значно перевищує обсяг можливих дивідендів. Втім, як запевнив заступник голови ФДМ, діяльність енергогенеруючих підприємств все одно контролюватиме Національна комісія, що здійснює регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг, адже НКРЕКП працює з компаніями будь-якої форми власності.

У Фонді запевняють, що не забули і про наболілу приватизацію "Одеського припортового заводу". Проте для цього їм необхідна тривала підготовка, зокрема, пошук радників, які допоможуть з оцінкою підприємства. Взятися за продаж ОПЗ планують наприкінці 2017 або на початку 2018 року. Після цього хочуть приватизувати компанії "Центренерго", яка забезпечує електроенергією Київську, Харківську та Донецьку області.

В одному з інтерв'ю прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що масштабна приватизація, яка є однією з вимог для подальшої співпраці з МВФ, гальмується через корупцію та застарілість законодавчої бази.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram