Вища рада правосуддя звільнила скандального суддю
Загрузка плеера...

Вища рада правосуддя звільнила скандального суддю Віктора Швеця, який очолював Вищий господарський суд України. На сайті ВРП зазначено, що відповідне рішення було ухвалено у зв'язку з заявою чиновника про відставку.

Зазначимо, що цей служитель Феміди відзначився тим, що у березні минулого року попався на отриманні хабаря. Співробітники СБУ затримали його під час передачі 5 тис. дол. За ці гроші чиновник пообіцяв не чинити перешкод у діяльності підприємця. Вдома у держслужбовця знайшли близько 300 тис. дол. і паспорт громадянина Угорщини. Проти Швеця було відкрито кримінальне провадження, Генпрокуратура підозрює його у шахрайстві. Обвинувальний акт проти чиновника було спрямовано в суд ще у листопаді 2016.

Крім того, держслужбовець викликав невдоволення Національного агентства з запобігання корупції, адже він несвоєчасно подав е-декларацію. За його перевірку НАЗК взялось більше місяця тому. Втім, судді закрили справу проти колеги, пояснивши, що строки адміністративного стягнення вже завершились.

Крім рішення про звільнення Швеця, Вища рада правосуддя схвалила звільнення ще чотирьох суддів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram