Голова Запорізької ОДА очікує на масштабну зраду
Загрузка плеера...

Губернатор Запорізької області Костянтин Бриль під час позачергової сесії облради зробив резонансну заяву. За інформацією голови ОДА, наразі відбувається підготовка масштабних активних дій, спрямованих на повалення конституційного ладу в регіоні та у всій країні.

Пан Бриль стверджує, що особи, зацікавлені у захопленні державної влади, акумулюють кошти для проведення протестних акцій за рахунок казнокрадства. А далі – найцікавіше: чиновник переконує громадськість, що деструктивна діяльність в усіх сферах соціального життя є ніщо інше, як спроба злочинців розпалити народний гнів. Тобто, гальмування реформ, ігнорування комунальних та транспортних проблем – це все не наслідки провальної політики влади, а підступне намагання втягнути громадян у міжусобицю.  

Голова Запорізької ОДА нібито готовий направити звернення до Президента України, СБУ, Генпрокуратури та інших органів з переліком фактів, що вказують на правдивість його заяв. От тільки своїм колегам у облраді пан Бриль не повідомив жодних конкретних імен чи доказів. Тож поки що його слова залишаються просто спекуляціями.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram