Масове отруєння дітей у Бердянську сталося через їдальню?
Загрузка плеера...

Масове отруєння дітей у бердянському санаторії могло статися через співробітників організації, яка забезпечувала харчування на території закладу. Про це заявляє керівництво ПрАТ "Приазовкурорт".

Ірина Сисоєва, заступник генерального директора ПрАТ "Приазовкурорт":

"Источником заражения явился персонал столовой, столовая находится в аренде. Арендатор самостоятельно контролирует санитарный режим, осуществляет контроль за приготовлением пищи. И контролирует прохождение медицинского осмотра работниками столовой".

Наразі проводиться службова перевірка та відкрито кримінальну справу за статтею 325 за фактом порушення норм попередження епідемічним та іншим інфекційним захворюванням. За словами заступника генерального директора "Приазовкурорту", претензії до юридичної особи, яка забезпечувала харчування були і раніше. Але умови договору не дозволяли швидко розірвати угоду.

Ірина Сисоєва, заступник генерального директора ПрАТ "Приазовкурорт":

ы направляли им акты об имеющихся нарушениях, под подпись отдавали. И была составлена претензия к данному арендатору, что если он не будет реагировать на наши замечания, то будет разорван договор. Через день после этого начались массовые обращения детей".

У "Приазовкурорті" уточнюють, що по допомогу звернулися 46 дітей, а не близько двох сотень як повідомлялося раніше. 

Ірина Сисоєва, заступник генерального директора ПрАТ "Приазовкурорт":

"Всего подано было экстренных извещений на 46 детей. Госпитализированы - 22"

Нагадаємо, 19-20 липня повідомлялося про те, що у одному з дитячих санаторіїв Бердянська багато дітей звернулися по медичну допомогу із симптомами харчового отруєння. Загалом, протягом літа в Україні зафіксовано вже декілька випадків масового харчового отруєння людей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram