Нічний погром на ринку: причиною могли бути бізнес-розбірки
Загрузка плеера...

Потрощені торгові точки, зруйновані магазини та купи неприбраного непотребу, – такий вигляд має частина столичного ринку біля метро Лісова після нічного рейду, що стався 25 липня.

Як розказували підприємці, які зазнали збитків, сюди прийшли кілька сотень зухвалих молодиків. Невідомі грабували та трощили торгові павільйони. Через погром у зоомагазині загинуло чимало тварин: рибки, шишншили, з десяток папуг, декоративні кролики, – усі вони опинилися під завалами і не вижили.

За словами продавців, рейдери представилися співробітниками державної виконавчої служби. Натомість, адміністрація ринку запевняє, що має рішення суду, яким держвиконслужбі заборонено проводити тут будь-які роботи, зокрема, і демонтаж торгових павільйонів. У столичному управлінні цього відомства жодних коментарів з приводу несанкціонованого знесення не дають. Самі продавці вважають, що це були найняті тітушки, їх метою було просто знищити певні торгові точки. До слова, якщо подивитися на місце погрому, то й справді складається враження, що магазини наче вибірково потрощили. Адже про демонтажні роботи ніхто не попереджав. Окрім того, буквально у двох кроках звідси інші підприємці спокійно працюють, і натяків на якісь знесення павільйонів тут нема. У експертів є своє пояснення причин нічного погрому на ринку біля метро Лісова.

Сергій Доротич, голова ВГО "Союз захисту підприємництва":

"Все те, що ми спостерігаємо, це виключно бізнес-інтереси тих чи інших структур. Просто вони виражені у такі дії, які спрямовані на перерозподіл ринку та прав власності. Цьому підтвердженням є останні події на рину на Лісовій. Фактично це затягнутий конфлікт двох власників, які не можуть між собою знайти порозуміння. Один на себе відводить земельну ділянку, інший – на ній забудувався, колись вони були друзями та партнерами. Зараз вони не знайшли між собою порозуміння, а страждають від цього прості підприємці, які зазнали чималих матеріальних збитків, бо їхнє майно було знищено".

Столичним правоохоронцям поки вдалося затримати 6 осіб, які причетні до нічних погромів на ринку, а також вилучити з місця події чотири одиниці важкої будівельної техніки. Зараз поліція встановлює всі обставини інциденту та осіб, які можуть бути до цього причетними. А тим часом підприємці підраховують збитки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram