Детективи НАБУ обшукують "Укрнафту"
Загрузка плеера...

Детективи Національного антикорупційного бюро України прийшли з обшуками до офісу "Укрнафти". Прес-служба компанії заявила, що дозвіл на слідчі дії дав Солом'янський райсуд Києва. Обшуки пов'язані з розслідуванням, яке триває ще з 2015 року.

На підприємстві зазначили, що ставляться з повагою до роботи детективів і надають всі необхідні документи працівникам НАБУ. Щоправда, в "Укрнафті" поскаржились на тривале блокування роботи компанії. Через обшуки тривалістю близько доби значна кількість працівників не може покинути приміщення, правоохоронці не дозволяють їм виходити на зв'язок по телефону.

У Національному антикорупційному бюро поки не прокоментували цю інформацію.

Раніше у компанії вже проводили обшуки, розслідуючи порушення при проведенні аукціонів з продажу нафти. На підприємстві неодноразово скаржились на неузгодженість дій правоохоронців, що негативно впливає на виробничий процес.

Зараз "Укрнафта" закрила 6 родовищ через конфлікт з Держгеонадрами. Тут підрахували податкові збитки, завдані державі через зупинку роботи. Нині вони становлять майже 115 млн грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram