Омелян покатався у плацкарті
Загрузка плеера...

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вирішив покататися плацкартом. Про свої враження від поїздки з Києва до Дніпра він розповів на своїй сторінці у Facebook. У своєму пості урядовець виділив два основних мінуси – вологу постільну білизну і нестерпну задуху. Щоправда, Омелян стверджує, що під час руху кондиціонери почали працювати і атмосфера покращилась.

Зазначимо, що очільник міністерства опинився серед тих щасливчиків, які вже встигли скористатись оновленими вагонами. Чистими, обладнаними вакуумними туалетами і, як зазначив сам міністр, кондиціонерами.

Омелян також написав про безлад на вокзалах, які нагадують йому "ранній Шанхай, а не Європу". Втім, подорож плацкартом, схоже, вразила урядовця, адже на своїй сторінці він запропонував, щоб таким чином помандрували і інші чиновники. Свою наступну поїздку міністр інфраструктури хоче здійснити разом з новим керівником "Укрзалізниці".

Зазначимо, що ідею про поїздки чиновників у плацкарті користувачі підтримали, проте нагадали міністру, що відремонтований потяг, яким скористався він – це скоріше виняток. Омеляну запропонували кілька альтернативних маршрутів, серед них – плацкарти до Костянтинівки, Маріуполя, Шостки, Рахова, Трускавця і Тячева.

Перед цим в "Укрзалізниці" заявили, що до кінця року планують відремонтувати більше 150 вагонів. В подальшому тут обіцяють щорічно ремонтувати по 200 вагонів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram