Київ зробив крок назустріч велосипедистам
Загрузка плеера...

Столична влада час від часу наголошує на тому, що хоче зробити місто зручним та безпечним для велосипедистів. Втім, спеціальних велодоріжок за останній час майже не облаштовували. У "Київавтодорі" пояснюють, що через щільну забудову не завжди є змога розширити тротуар чи проїжджу частину. Аби сприяти розвитку екологічно чистого транспорту та все ж виконати свою обіцянку, чиновники наважилися на сміливий експеримент.

Профільний департамент КМДА у тестовому режимі дозволив велосипедистам рухатися смугою, що виділена для громадського транспорту. Таким чином, поціновувачам активного способу життя тепер можна значно легше пересуватися основними столичними магістралями. Зокрема, зміни стосуються проспектів Степана Бандери та Романа Шухевича, бульвару Перова, вулиці Вадима Гетьмана, проспекту Валерія Лобановського та інших частин так званої "Малої кільцевої дороги", що охоплює усі райони міста.

Своє рішення посадовці аргументують двома чинниками. По-перше, середня швидкість громадського транспорту у Києві становить 20 км/год – у такому потоці велосипедистам рухатися значно безпечніше, аніж серед легкових автомобілів. По-друге, подібна практика існує на Заході – у Сполучених Штатах, Франції, Англії, Бельгії та Румунії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram