Саакашвілі більше не українець
Загрузка плеера...

Президент Петро Порошенко позбавив Міхеїла Саакашвілі громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства за поданням Державної міграційної служби.

При цьому зазначається, що були наведені переконливі факти подання з боку Саакашвілі недостовірної інформації при оформленні заяви.

В Адміністрації Президента уточнили, що, відповідно до законодавства про захист персональних даних, цей нормативний акт не підлягає публікуванню, оскільки містить конфіденційну інформацію, зокрема персональні дані.

Сам Саакашвілі, який зараз перебуває у США, вже заявив, що владі не вдасться позбавити його українського громадянства. Він додав, що домагатиметься законного права повернутись в Україну.

Водночас експертне середовище розділилося в думках. Одні вважають, що чинна влада у випадку із позбавленням Саакашвілі громадянства продемонструвала свою слабкість і боязнь. Причому "розправа" була влаштована дуже вдало, оскільки тепер екс-очільника Одеської ОДА мають повне право просто не впустити в країну і депортувати просто з аеропорту в Грузію.

Інша група експертів переконана, що жоден представник так званої грузинської команди так і не підтвердив покладені на нього надії, не продемонстрував ефективної роботи. Тому вчинок Президента є абсолютно правильним і тепер варто прибрати з міністерств і відомств усіх грузинських "варягів". Є думка, що наступним кроком буде позбавлення українського громадянства Гізо Углави, першого заступника директора НАБУ.

Деякі користувачі соцмереж вказують, що ситуація із Саакашвілі є показовою, оскільки чинна влада зганьбилася двічі: перший раз – коли надала горе-реформатору українське громадянство і доручила керувати цілою областю, другий раз – коли позбавила громадянства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram