Поліція розслідує сутички біля Ширяївського суду
Загрузка плеера...

У селищі Ширяєве Одеської області сталися сутички біля будівлі районного суду. Активісти двох громадських організацій почали суперечку через роботу Сергія Палія, одного з місцевих суддів. Представники організації "Україна – це ми" заявили, що служитель Феміди виносить неправомірні рішення за хабарі. Зокрема, йдеться про вирок дружині прокурора, яка на машині збила людину. Потерпілий залишився інвалідом, проте суд виправдав жінку.

Тиждень тому люди вже блокували приміщення суду, домагаючись зустрічі з чиновником. Тепер пікетувальників зустріли активісти з іншої громадської організації ("Світле майбутнє України"), які вирішили не допустити їх всередину. Словесна суперечка скоро переросла у бійку. У хід пішли "коктейлі Молотова", які почали кидати у будівлю.

В Асоціації суддів повідомили, що працівники установи фактично опинились у заручниках. Всередину приміщення напустили сльозогінний газ. Служителі Феміди нагадали, що законодавство передбачає кримінальну відповідальність за втручання у роботу суддів, а також за пошкодження майна і погрози насильством.

Поліція змогла розділити активістів. Тут повідомили про затримання 11 осіб, які брали участь у порушенні громадського порядку. 8 з них зараз перебувають в ізоляторі тимчасового утримання, правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Радник начальника обласного управління поліції Руслан Форостяк заявив, що вважає акцію замовною. Розслідування справи триває.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram