Творці "Гри престолів" зацікавилися ЧАЕС
Загрузка плеера...

Американський телеканал HBO, відомий тим, що саме на ньому виходить найпопулярніший серіал сучасності "Гра престолів", має намір адаптувати історію про вибух на Чорнобильській АЕС. Фільм, що складатиметься з п’яти епізодів, почнуть знімати навесні 2018 року.

Головним героєм драми стане вчений Валерій Легасов, якого зіграє британський актор Джаред Гарріс. За сюжетом Кремль призначить Легасова відповідальним за розслідування причин катастрофи.

Міні-серіал стане першим спільним продуктом HBO зі ще одним західним телевізійним гігантом – компанією Sky Television. За словами директора з контенту Гарі Деві, співробітництво між вдома трансляторами стане запорукою високої якості постановки та дозволить втілити амбіції авторів стрічки.

Вибір теми найбільшої техногенної катастрофи в історії людства не випадковий. Сценарист Крейг Мазін написав історію жаху та спокути, яку, як зізнаються директори HBO та Sky, просто необхідно розповісти глядачам.   

На жаль, вітчизняні актори та режисери не матимуть до серіалу про ЧАЕС жодного стосунку, а зйомки відбудуться не в Україні, а в Латвії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram