КМДА запевняє, що знахідки на Поштовій збережуть
Загрузка плеера...

У Київській міській державній адміністрації запевнили, що підтримують музеїфікацію археологічних об'єктів, знайдених на Поштовій площі. Про це заявив начальник управління охорони культурної спадщини Олександр Никоряк. Після перших знахідок міська влада пообіцяла виділити гроші для проведення науково-дослідних робіт, а профінансувати розкопки зобов’язався інвестор.

За словами Никоряка, столична влада дотримується цих умов і сьогодні не має жодних заборгованостей перед археологами. Чиновник додав, що у цьому році для збереження та консервації історичних знахідок у міському бюджеті закладено 27 млн грн.

Зазначимо, що кияни подали у КМДА петицію з вимогою врятувати історичні артефакти. Автори зазначили, що зараз унікальні пам'ятки завалюють мішками зі сміттям, а забудовники можуть просто залити бетоном історичні об'єкти. Петиція зібрала більше 13 тисяч голосів.

У КМДА пояснили зупинку археологічних досліджень тим, що зараз подальші розкопки можуть спричинити до зсуву плити, на якій розташована Поштова площа, і тому виконавець будівельних робіт повинен укріпити конструкцію.

У Київській міській державній адміністрації заявили, що міська влада ініціювала відновлення засідань робочої групи задля створення майбутнього музею. Ініціативу повинні розглянути у Міністерстві культури.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram