Україна скоротила обсяги видобутку енергоресурсів
Загрузка плеера...

Попри те, що у Кабінеті Міністрів часто лунають обіцянки за кілька років зробити Україну енергонезалежною за рахунок власного видобутку ресурсів, реальні обсяги виробництва не збільшуються.

Національна акціонерна компанія "Надра України" опублікувала фінансовий звіт за перше півріччя 2017 року. ЗМІ вже підрахували, що прибуток компанії за рік зменшився вдвічі і зараз становить 373 тисячі гривень. Щоправда, у "Надрах України" заявили, що доходи від реалізації продукції збільшились приблизно на чверть.

Зазначимо, що нещодавно у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості підрахували, що за рік видобуток нафти скоротився приблизно на 6,5 тис. тонн. Одне з найпотужніших енергодобувних підприємств України "Укрнафта" всередині липня зупинило буріння на шести родовищах у Сумській області. Внаслідок цього 8 населених пунктів залишились без газопостачання. На підприємстві пояснили, що були змушені піти на такий крок через те, що Державна служба геології та надр не продовжила ліцензії для роботи компанії. Перед цим представники "Укрнафти" неодноразово звертались до уряду з проханням допомогти у вирішенні цієї проблеми.

Одночасно з цим голова уряду Володимир Гройсман на своїй сторінці заявив, що до 2020 року Україна може стати абсолютно енергонезалежною державою.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram