"Київенерго" лякає зривом опалювального сезону через борги
Загрузка плеера...

У "Київенерго" не виключають зриву опалювального сезону в столиці у разі непогашення населенням боргів за надані послуги.

Тетяна Грязнова, фінансовий директор ПАТ "Київенерго":

"Рівень платежів споживачів дуже низький. І газотранспортні компанії дуже незадоволені тим рівнем оплат, який отримується, виходячи від грошей, які надходять від споживачів Києва на спецрахунки та розщеплюються за алгоритмом НКРЕ на газотранспортні компанії та НАК "Нафтогаз"".

За словами Тетяни Грязнової, через борги підприємства "Нафтогаз"  може не заключити новий договір з "Київенерго" на поставки природнього газу.

Тетяна Грязнова, фінансовий директор ПАТ "Київенерго":

"Всі договори постачання газу, які заключено у підприємств теплоенерго з НАК "Нафтогаз України", закінчують свій термін 30 вересня цього року. Тобто, з 1 жовтня цього року кожне підприємство має заключити новий договір на постачання газу. НАК "Нафтогаз, користуючись засадами Закону "Про ринок газу", не буде заключати договори на постачання газу з підприємствами, які мають заборгованість за газ. Тому конче необхідно розрахуватися з усіма боргами до початку опалювального сезону".

У "Київенерго" зазначили, що станом на перше липня заборгованість за тепло перед підприємством складає 3,6 млрд грн, а борг компанії перед НАК "Нафтогаз" – 2,9 млрд грн.  

Нагадаємо, у травні декілька районів столиці залишилися без гарячої води через те, що "Київтрансгаз" припинив газопостачання ТЕЦ-6. Основною причиною були названі накопичені державою та населенням борги за опалення та гарячу воду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram