Вбивство Шеремета пов’язали з "Миротворцем"
Загрузка плеера...

Слідство у справі вбивства журналіста Павла Шеремета вважає основним мотивом вчинення злочину професійну діяльність загиблого. Втім, жодної конкретики з вуст прокурорів чи поліціянтів суспільство так і не дочекалося. Тож не дивно, що Інтернетом ширяться різні версії того, хто саме міг змусити журналіста замовкнути навіки…

Колишня заступниця міністра інформаційної політики Тетяна Попова у Facebook припустила, що справа Шеремета пов’язана з сайтом "Миротворець". Екс-чиновниця звертає увагу на те, що Павла було вбито у машині засновниці "Української правди" Альони Притули. Видання активно протестувало проти публікації особистих даних журналістів, акредитованих у фейкових республіках на Сході країни. Кого б не прагнули "прибрати" вбивці – Шеремета чи Притулу – мотивом їх дій могла стати помста за критику "Миротворця".

На тлі цього припущення виглядає дивним той факт, що саме зараз поліція закриває справу проти сайту, який курує Антон Геращенко. Правоохоронці заявили, що не знайшли у оприлюдненні списку "опальних" представників ЗМІ ознак злочину.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram